Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Czatkowice - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

860 000 zł116,50 m² 7 381,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 627 m²

CO sprzedajemy? Wolnostojący dom parterowy o powierzchni 92 m2 + duży garaż w bryle budynku (24,5 m2) oraz zabudowany taras / kuchnia letnia (14,3 m2), położony na zagospodarowanej dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

149 000 zł1 200 m² 124,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładnie połozona działka pod zabudowę mieszkaniową w Biedaszkowie Wielkim. Zlokalizowana na obrzeżach miejscowosci bez sąsiedztwa starej zabudowy. Powstaje osiedle domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Milicz

Milicz(Czatkowice + 8 km)

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu nieruchomość z ogromnym potencjałem, położoną na jednym z najbardziej pożądanych , spokojnych osiedli domów jednorodzinnych w Miliczu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Goszcz(Czatkowice + 15 km)

960 000 zł280 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszam do zapoznania się z najnowszą ofertą domu, składającego się z części mieszkalnej, a także z części usługowej (na parterze). Mieszkanie na górze składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

188 764 zł2 302 m² 82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka 2302 m - Jankowa, gm. Cieszków, pow. milicki ? Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 2302 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy wsi.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł3 000 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość inwestycyjna Powierzchnia: 0,3000 ha 125 000 zł (41,67 zł/m ) grabowno wielkie, gmina Twardogóra, powiat oleśnicki, województwo dolnośląskie lokalizacja Gmina Twardogóra jest gminą.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł859 m² 122,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położoną w miejscowości Gorzyce Małe, w Gminie Odolanów. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

179 991 zł1 887 m² 95,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Złotowie, gmina Zawonia, powiat trzebnicki. Jeśli szukasz idealnego miejsca na budowę domu lub inwestycję, ta oferta może Cię zainteresować! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

76 000 zł2 480 m² 30,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grabownica gm. Krośnica, powiat milicki. 60 km od Wrocławia (ok 60 min). Uchwalony mpzp. Działka o przeznaczeniu zabudowy mieszkaniowej wolnostojącej lub bliźniaczej do dwóch lokali w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Czatkowice

Czatkowice,dolnośląskie

159 000 zł74 m² 2 148,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 587 m²

2/3 domu z niezależnym wejściem i wydzieloną działką o powierzchni 1587 m2, przy drodze przebiegającej przez wieś Czatkowice. Dom 3 kondygnacyjny, do remontu. Na parterze 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czatkowice

Czatkowice,dolnośląskie

59 000 zł64 m² 917,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do kapitalnego remontu, położone w 4 rodzinnym, ciekawym architektonicznie budynku z czerwonej cegły. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i skrytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Czatkowice

Czatkowice,dolnośląskie

120 000 zł67 m² 1 791,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Sprzedam mieszkanie 6 km do Milicza,własnościowe bezczynszowe 67m2, 3 pokoje,kuchnia,łazienka,przedpokój,piwnica,strych,garaż,pomieszczenie gospodarcze,2 ogródki,W mieszkaniu wymienione okna na pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ludgierzowice

Ludgierzowice(Czatkowice + 25 km)

99 000 zł1 100 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej Na sprzedaż oferujemy 3 działki budowlane, każda o powierzchni około 1000 m - 1400m Działka położona jest w malowniczej okolicy, zaledwie 20 minut.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij